سبد خرید خالی می باشد
  • ایمیل :

  • تلفن : 6-35493001-031

اصفهان- ایرنا - رئیس کانون کارآفرینان اصفهان گفت: نبود برنامه ریزی بلندمدت، مشکلات جدی در عرصه کار و تولید کشور ایجاد کرده و حل این مشکلات در گرو برنامه ریزی بلندمدت است.

 رئیس کانون کارآفرینان اصفهان رضا چینی:افزایش تولید نیاز به برنامه بلندمدت دارد

به گزارش ایرنا، رضا چینی روز سه شنبه در مراسم تجلیل از کارگران، کارآفرینان و گروه های کار نمونه استان اصفهان افزود: تدوین برنامه ریزی بلندمدت موجب ثبات در روند تولید و جلوگیری از تاثیر نوسانات بازار بر واحدهای تولیدی خواهد شد.
وی همچنین تصویت قوانین با رویکرد حمایت از تولید، حذف مالیات ارزش افزوده بر تولید، جلوگیری از ایجاد رانت و توجه به تحقیق و توسعه را از دیگر راهکارهای مهم برای پیشرفت و توسعه صنعتی و افزایش تولید عنوان کرد.
رئیس کانون کارآفرینان استان اصفهان،یکی از ضروریات پیشرفت کار و تولید را جلوگیری از ورود دستگاه های غیراقتصای به عرصه فعالیت های بازرگانی و اقتصادی دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب بارها بر اجرا شدن اصل 44 قانون اساسی تاکید کرده اند لذا انتظار ما از دولتمردان نیز اجراشدن این اصل است .
در این مراسم که در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، از 29 کارآفرین، 13 کارگر و 21 گروه کار برتر با اهدای لوح تقدیر نامه و تندیس تقدیر شد.
در این مراسم همچنین از پنج کارگر استان که در جشنواره قرآن و نهج ابلاغه کارگران کشور حائز رتبه های اول تا سوم شده بودند، تجلیل شد.
سیاست های کلی ابلاغیه مقام معظم رهبری در باره اصل 44 قانون اساسی بمنظور شتاب بخشیدن به رشد اقتصاد ملی، گسترش مالکیت در سطح عموم مردم بمنظور تأمین عدالت اجتماعی، ارتقاء کارایی بنگاه های اقتصادی و بهره وری منابع مادی و انسانی و فناوری، افزایش رقابت پذیری در اقتصاد ملی، افزایش سهم بخش های خصوصی و تعاونی در اقتصاد ملی، کاستن از بار مالی و مدیریتی دولت در تصدی فعالیت های اقتصادی، افزایش سطح عمومی اشتغال و تشویق اقشار مردم به پس انداز و سرمایه گذاری و بهبود درآمد خانوارها اعلام شده است.

متن کامل خبر در سایت مرجع  (با کلیک بر روی لینک متن خبر، سایت خبر در یک پنجره جدید باز خواهد شد)